21 august 2009

Nu au mai suportat umilinta !

By on 8/21/2009 11:36:00 a.m.

foto sport.ro
Dupa golul de 2-0 din minutul 84 al celor de la Slova Liberec,suporterii dinamovisti nu au mai suportat umilinta si au patruns pe teren.Meciul a fost suspendat in minutul 88 si Dinamo v-a pierde cu 3-0 la masa verde!

„Suporterii lui Dinamo sunt cei mai orgolioşi din România. Ceea ce s-a întâmplat este din cauza faptului că nu au mai suportat umilinţa”
Gigi Neţoiu, fost acţionar Dinamo

"DINAMO VA PIERDE CU 3-0 SI VA FI ANI DE ZILE EXCLUSA DIN EUROPA"
Dumitru Dragomir presedinte LPF
"E NUMAI VINA LUI BADEA! EL A DISTRUS DINAMO!"

In tot acest timp ca de obicei Steaua a reusit deja calificarea in grupe batand pe Sfintii Patriciu cu 3-0, Vaslui a reusit o victorie mare cu AEK Atena 2-1 iar CFR a remizat 1-1 in deplasare cu FK Sarajevo!