22 aprilie 2013

FOTOVIDEO Liverpool 2-2 Chelsea - Luis Suarez a incercat sa il manance pe Branislav Ivanovic!

By on 4/22/2013 12:23:00 p.m.

Liverpool a remizat cu Chelsea intr-o partida din etapa 34 a Premier League.Chelsea a condus ostilitatile dar s-a vazut egalata in minutul 96 de golul marcat de Luis Suarez. Pana aici nimic neobisnuit , insa faza meciului s-a petrecut in  minutul 70 al meciului cand la un duel in careul lui Cech, "cormoranul" Luis Suarez  l-a muscat de mana pe fundasul londonez Branislav Ivanovic.

Clipul a devenit viral pe internet la doar cateva minute , Suarez fiind comparat cu vampirii din Twilight sau zombie din The Walking Dead.