12 iunie 2011

LIVE TEXT cu Fratii Karamazov, din Asuncion! Paraguay - România, de la 01.00 EXCLUSIV Fane Iovan a tras o basina la intrarea pe gazon!

By on 6/12/2011 12:24:00 a.m.

Te japka a trimis echipa de experti formata din Fratii Karamazov tocmai la Asuncion pentru partida dintre Paraguay si Romania.

UPDATE Asa am trait noi meciul! Imediat dupa terminarea partidei,Stefan Iovan a dat iama in veceurile stadionului unde a executat o diarie de toata frumusetea.Probabil stresul acumulat pe intreaga partida a refulat pe cur in final.

UPDATE 01:52 Romania este condusa cu 2-0 la pauza jucand penibil.Paraguayenii au ratat inca 2 mari sanse de gol.

UPDATE 01:07 Paraguay deschide scorul prin Nelson Valdes in minutul 2 dupa o gafa de divizia c a lui latovlevici

UPDATE 00:52 Meciul e pe vine.... brb

UPDATE 00:51 stadionul este aproape gol,taierea pensiilor si salariilor a facut ca romanii sa nu se poata deplasa in numar mare in Paraguay.

UPDATE 00:48 Emil Sandoi si-a chemat la stadion frizerul special pentru a-i aranja bretonul!

UPDATE 00:44 Un kilogram de rosii costa 3 lei in piata gorjului militari.

UPDATE 00:40 Paraguayenii nu au reusit sa vanda toate tichetele pentru aceasta partida,vinovat se pare este chiar Traian Basescu .

UPDATE 00:30 Nu s-a mai intamplat nimic

UPDATE 00:25 Emil Sandoi se afla inca la vestiare unde isi piaptana bretonul.

UPDATE 00:20 Romeo Surdu se joaca bambilici pe iphone.

UPDATE 00:15 Stefan Iovan a tras o basina la iesirea pe gazon a echipei Romaniei pentru incalzire.